П`ятниця, 19.04.2024, 05:34Вітаю Вас Гість | RSS
«  Квітень 2014  »
Головна » 2014 » Квітень » 9 » ЦІКАВЕ НАВЧАННЯ. ІГРОФІКАЦІЯ В БІБЛІОТЕЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
ЦІКАВЕ НАВЧАННЯ. ІГРОФІКАЦІЯ В БІБЛІОТЕЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Ігрофікація - використання прийомів та елементів гри з метою підвищення мотивації  у навчанні та роботі.

8 квітня 2014 року в Центральній бібліотеці ім.М.Шашкевича відбувся тренінг для бібліотечних працівників «Елементи ігрофікації в бібліотечній діяльності», який провів ІТ-фахівець  відділу БІТ Олександр Коган. Присутні ознайомились з поняттям ігрофікації,  прикладами впровадження в навчальний або робочий процес та  ефективне використання в бібліотечній діяльності.

(приклади: інтерактивний мовний курс English123 в бібліотеці, дошка «Зірковий читач», заохочення до читання за допомогою наліпок, значків, балів  та інших відзнак та ін.).

О.Коган продемонстрував, як впровадження ігрофікації в робочий процес добре мотивує та стимулює роботу як окремого співробітника, так і колективу  в цілому. Дорослі з легкістю долучаються до гри, з ентузіазмом виконують рутинну роботу, підвищують рівень обслуговування. Більше того, заради цікавості, позитиву, рейтингів і бонусів вони готові виконувати більше роботи, займатися самоосвітою та менше втомлюватися. Якщо дорослі з таким завзяттям підтримують ідею ігрофікації, то для дітей такий процес є цілком природним. Для них засвоєння найскладнішого матеріалу перетворюється на захоплюючу пригоду. Такі нові технології, як ігрофікація приносять тільки користь.

Приклади застосування елементів ігрофікації в повсякденному житті:

Як змусити людей зібрати все сміття в окрузі? Зробити найглибшу урну в світі. :)

Непоганий спосіб змусити людей ходити по сходах ...)))

Переглядів: 1189 | Додав: Iryna_Reshetar | Рейтинг: 4.2/5