П`ятниця, 29.03.2024, 12:26Вітаю Вас Гість | RSS
«  Листопад 2014  »
Головна » 2014 » Листопад » 9 » ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

До Дня української писемності та мови в дитячій бібліотеці-філії № 6 було проведено свято "СВІТЛИЦЯ СЛОВА У БЕЗМЕЖЖІ ЧАСУ". Наша бібліотека, як і весь український народ відзначали свято День української писемності та мови, яке встановлене 9 листопада 1997 року, коли президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 “Про День української писемності та мови. В Указі зазначено: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця” - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

В читальному залі було проведено свято на тему «СВІТЛИЦЯ СЛОВА У БЕЗМЕЖЖІ ЧАСУ».

У святі приймали участь учні 6-б класу школи №10 під керівництвом класного керівника – учителя української мови  та літератури  - Пуцило М.В.

Бібліотекар Гаргас Г.В. розповіла юним слухачам історію літописання, яке почалося в Україні дуже давно. Розказала «Легенду про виникнення писемності», діти розказали інші легенди, цитували вислови відомих письменників про мову, розказували вірші про мову, згадували прислів’я та приказки.

Вчитель Пуцило М. В. допомагала учням правильно розуміти вислови письменників і що вони значать на сьогоднішній день.

На святі була представлена книжкова виставка,  а на завершення свята було запропоновано слухачам закріпили почуте – переглянути відео-презентацію «Світлиця слова у безмежжі часу».

Переглядів: 699 | Додав: lilik | Рейтинг: 5.0/2