Четвер, 28.03.2024, 19:05Вітаю Вас Гість | RSS
«  Травень 2015  »
Головна » 2015 » Травень » 29 » ПРЕМ'ЄРА КНИГИ
ПРЕМ'ЄРА КНИГИ

У четвер, 28 травня у бібліотеці - філії №3, що в мікрорайоні, було багатолюдно. В читальній залі бібліотеки зібралися гості, запрошені та користувачі бібліотеки на презентацію книги.

Автор книги - знаний далеко за межами Стрийщини спортивний журналіст Михайло Миронович Олійник, який більше 25 років займається історією і статистикою футболу Стрийщини.

За свою роботу на журналістській ниві відзначений багатьма нагородами, подяками, дипломами, медалями, статуетками, кубками федерації автомодельного спорту України, відділу молоді і спорту міськвиконкому та Стрийської РДА, федерації боксу Львівщини. На даний час п.Олійник працює заступником гол. редактора газети "Фортуна".

Презентували книгу "Від У.С.К. "Скала" Стрий до Ф.К. "Скала " Стрий (1911-2012 рр.)". Це перше видання із серії "Віхи футбольної історії Стрийщини" присвячене 100-річчю заснування славетної галицької футбольної команди.

Презентація відбулася дуже цікаво: автор розповів про себе, про мотиви написання книги, назвав імена людей, які допомогли йому втілити задум у життя.

До слова були запрошені і гості - депутат Стрийської міської ради, голова ГО "ПРАВДА, ВІРА, ПЕРЕМОГА" п. Ігор Брик (який є співорганізатором заходу), а також голова осередку ветеранів спорту Стрийщини п.Роман Мазяк. Вони подякували автору за таке гарне видання та побажали успіхів на творчій ниві.

Бурхливими оплесками зустріли присутні виступ голови Подорожненської сільської ради п.Ігора Борщика ( доброго товариша автора), який розважив усіх своїми гуморесками, віршами та грою на баяні, створивши у залі жваву атмосферу та гарний настрій присутнім.

Презентацію завершила зав. бібліотеки Оксана Котик, яка побажала п.Михайлові Олійнику не зупинятися на досягнутому, продовжувати активно відстежувати спортивне життя Стрийщини, легкого пера та вдячних читачів.

Оксана Котик,

провідний бібліотекар бібліотеки-філії №3