Понеділок, 25.05.2020, 22:28Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотеки ЦБС
Для користувача

КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ для читання


                

АУДІОКНИГИ: 

Толока    Першоджерело українського в інтернеті

Сайт  homlib   охоплює твори, передбачені програмою з курсу української літератури для п'ятих – десятих класів загальноосвітньої школи: оповідання, новели, романи та поезії кращих українських авторів; зразки усної народної творчості. Збірка містить майже дев'яносто годин звукозапису. Твори начитані професійними акторами та подаються без скорочень. У якості додатку до збірки включені біографії та портрети авторів.

 

Метою діяльності даної е-бібліотеки є поширення і популяризація україномовних творів серед читачів. Достатньо розмістити на долоні мобільний телефон чи кишеньковий комп'ютер і можна читати книгу навіть у цілковитій темряві. Компактність, зручність та універсальність електронних текстів.

Електронна бібліотека української літератури   

Електронна бібліотека української літератури дає читачам, особливо студентам на університетах, доступ до текстів творів української літератури.

 

Український центр:Українська електронна бібліотека. Містить окремі твори українських та зарубіжних письменників - класиків і сучасних літераторів. Для зручності імена авторів подано за абеткою.

Електронні бібліотеки для дітей:

Книжковий портал "Буквоїд"  Найбільш актуальні події в сфері української літератури. Вся інформація про українських письменників, видавництва, літературні агентства й видавцях, а також усе про книжкові мережі й магазини України. Онлайн-бібліотека добутків українських авторів.

ТОП-3 електронних бібліотек з книгами українською мовою:

Для тих, хто любить читати. Література українською мовою - у зручних форматах для букрідерів, смартфонів чи планшетів.

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/

"Читати книги он-лайн".   На Litnet є всі популярні жанри : фентезі, історичний роман, трилер, любовні романи, фантастика, дитяча література та ін.

  https://litnet.com/

Перша онлайн-бібліотека українських аудіокниг "СЛУХАЙ"

  https://sluhay.com.ua/

Пошук
Наші ресурси
Територія фахівця
Презентуємо ЦБС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0