Середа, 22.09.2021, 14:05Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотеки ЦБС
Для користувача

Звернення директора


        Вітаємо на сайті Стрийської міської Централізованої бібліотечної системи!

            Вся наша робота - для вас. Колектив бібліотеки робить сьогодні все можливе для того, щоб надати читачам такий рівень послуг, який їм потрібен і на який вони заслуговують.
            Величезний досвід обслуговування читачів, набутий за 75 років від дня заснування створив позитивний імідж Стрийської центральної міської бібліотеки ім.М.Шашкевича. Просторе двоповерхове приміщення книгозбірні площею 765м² на центральній вулиці міста відоме і зручне для відвідин кожному стриянину. Графік роботи - з 11.00 до 19.00 год., шість днів на тиждень - враховуючи неділю - сприяє вільному доступу читачів у бібліотеку. Відкриття в 2007 році інтернет - центру дозволило навчити бібліотечний персонал комп'ютерної грамотності та більш якісно налагодити надання інформаційних послуг. Щорічно бібліотека обслуговує близько 8 тисяч користувачів. Працюють тут 16 бібліотекарів - професіоналів.
            З метою професійного удосконалення, налагодження нових контактів Центральна міська бібліотека в 2010 році стала членом Української бібліотечної асоціації.
          Сьогодні наша книгозбірня - це інформаційний, культурний, освітній заклад, де шанують традиції, впроваджують інновації, дбають про майбутнє.
Запрошуємо до бібліотек Стрийської МЦБС всіх, хто прагне нових знань, нової інформації, нових вражень.

 

                                                                                                                                                                      З повагою Людмила Яремко

директор Стрийської міської Централізованої

 бібліотечної системи
2019 р.
Пошук
Наші ресурси
Територія фахівця
Презентуємо ЦБС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0