Четвер, 20.06.2019, 05:10Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотеки ЦБС
Для користувача

ЛАУРЕАТИ МІСЬКИХ ПРЕМІЙ


ЛАУРЕАТИ МІСЬКИХ ПРЕМІЙ - 2018

      Починаючи з 2018 року до дня міста Стрия в місті відбувається неординарна подія – присудження чотирьох затверджених премій у номінаціях:

“Міська музична премія імені Остапа Нижанківського”,

“Міська художня премія імені Петра Обаля”,

“Міська літературна премія імені Олекси Бобикевича”,

“Міська премія за громадсько-просвітницьку діяльність імені Євгена Олесницького”.

Премії у розмірі п’ять тисяч гривень є найвищою відзнакою і популяризують найкращі здобутки митців у різних напрямках.

         10 липня 2018 року у приміщенні залу засідань виконкому Стрийської міської ради відбулося засідання журі щодо визначення переможців у номінаціях. Засідання провів голова журі, громадський діяч, письменник, публіцист Віктор Романюк.

У номінації «музичне мистецтво» премія імені Остапа Нижанківського присуджена члену Національної спілки композиторів України, композитору і диригенту, Заслуженому працівнику культури України Роману Никифоріву за кантати «Січ іде», «Повстанці» (вірші Віктора Романюка), «Майдан.Війна» (вірші Івана Дички) для змішаного хору, солістів, читців та симфонічного оркестру.

В номінації «образотворче мистецтво» премія імені Петра Обаля присуджена члену Національної спілки художників України, Національної спілки письменників України художнику та письменнику Мирону Нестерчуку за творчі досягнення у галузі образотворчого мистецтва.

У номінації «літературна творчість» премія імені Олекси Бобикевича присуджена авторському колективу у складі Віктор Романюк, Михайло Мандрик (посмертно), Роман Пастух за науково-популярне ілюстроване видання «Стрийщина» в 2 томах.

У номінації «громадсько-просвітницька діяльність» премія імені Євгена Олесницького присуджена голові об’єднання «Антиімперіаліститчний фронт», громадсько-політичному діячеві Миколі Магасу за активну національно-патріотичну діяльність.

Пошук
Наші ресурси
Територія фахівця
Презентуємо ЦБС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0