П`ятниця, 26.04.2024, 02:59Вітаю Вас Гість | RSS
«  Червень 2011  »
Головна » 2011 » Червень » 3 » БАРВИ І СЛОВО - ЦЕ КЛАСНО, ЦЕ КЛЬОВО!
БАРВИ І СЛОВО - ЦЕ КЛАСНО, ЦЕ КЛЬОВО!
 13.06.2011 року у Стрийській дитячій бібліотеці ім.В.Стефаника за допомогою скайп-зв'язку відбувся віртуальний бібліотерапевтичний майстер-клас «Барви і слово – це класно, це кльово!», який проводився у Львівській обласній бібліотеці для дітей. «Вчителями» у цьому незвичному заході стали відома львівська письменниця Оксана Думанська, художниця Ольга Баклан, психологи Юлія Стадницька та Ірина Карівець, а «учнями» – читачі Львівської обласної бібліотеки для дітей та бібліотекарі міста Стрия разом зі своїми читачами, які за допомогою скайпу були «присутні» на майстер – класі.
Юні читачі Львова і Стрия разом з психологами обговорювали питання: коли і чому ми ображаємося, письменниця Оксана Думанська прочитала своє оповідання «Як Марійка образилась на Андрійка». Після діалогу учасники заходу і у Львові і у Стрию малювали свою образу і показували її, коментуючи і розшифровуючи намальоване. Проблеми, які піднімалися під час цієї віртуальної зустрічі, хвилювали усіх її учасників.

Діти й дорослі розповідали випадки зі свого життя, коли їх ображали, а також говорили про те, як з гідністю виходити зі складних життєвих ситуацій. А як цікаво було спостерігати, як чорна і страхітлива образа з грізним ім`ям Шторм або сумна БРЕХНЯ, після обговорення перетворювалися на яскраво-святковий Весняний дощик або Красуньку у кокетливому капелюшку.

Перший досвід скайп-спілкування викликав живий інтерес у читачів бібліотек Львова та Стрия. Ця скайп – зустріч була проведена в Навчально – бібліотерапевтичному центрі «Ковчег», - проекті Львівської бібліотеки для дітей, який реалізується за допомогою програми «Бібліоміст».

Переглядів: 958 | Додав: Аналитик | Рейтинг: 4.4/7
1 Аналитик