П`ятниця, 26.04.2024, 10:56Вітаю Вас Гість | RSS
«  Жовтень 2014  »
Головна » 2014 » Жовтень » 5 » БІБЛІОТЕКАРІ МАЮТЬ ТАЛАНТ!
БІБЛІОТЕКАРІ МАЮТЬ ТАЛАНТ!

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек  Львівська обласна універсальна наукова бібліотека оголосила флеш - моб "Бібліотекарі мають талант!" з метою виявлення творчих талантів бібліотечних працівників області та популяризації серед громадськості.

Якщо Ви думаєте, що бібліотекарі Стрийської міської централізованої бібліотечної системи  вміють тільки читати книжки, то глибоко помиляєтеся! На огляд громадськості були представлені різноманітні вироби з різноманітних матеріалів. Це й вишиті нитками і бісером картини, плаття і сорочки, рушники, роботи з паперу, кави та інших матеріалів. Знайомтеся з роботами наших креативних бібліотекарів:

Вишиванки Наталії Рибак, бібліотекаря читального залу Центральної бібліотеки ім.М.Шашкевича.

*****

Топіарії з кавових зерен  Надії Монтік, бібліотекаря абонементу Центральної бібліотеки ім.М.Шашкевича.

****

"Чарівний світ квілінгу". Романтичні роботи Валерії Дрозд, бібліотекаря центральної дитячої бібліотеки ім.В.Стефаника:

****

Вишиті  картини Черепанин Надії Григорівни, зав.відділом обслуговування Центральної бібліотеки ім.М.Шашкевича:

****

Декупаж, чудові вишиті роботи та рясно квітучий балкон Оксани Котик, провідного бібліотекаря бібліотеки-філії № 3:

****

Роботи Ірини Решетар, зав. відділом бібліотечно-інфораційних технологій: в'язання гачком, паперопластика та ін. вироби ручної роботи:

****

"Фіалкове захоплення" Лесі Бобяк, редактора відділу комплектування і обробки літератури

****

"Торти від системного адміністратора" Олександра Когана, спеціаліста відділу бібліотечно-інформаційних технологій