Середа, 24.04.2024, 16:54Вітаю Вас Гість | RSS
«  Жовтень 2014  »
Головна » 2014 » Жовтень » 15 » БІБЛІОТЕКИ ЯК ЦЕНТРИ ПІДТРИМКИ ГРОМАДИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОЇ ЗАГРОЗИ
БІБЛІОТЕКИ ЯК ЦЕНТРИ ПІДТРИМКИ ГРОМАДИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОЇ ЗАГРОЗИ

На початку жовтня троє працівників Стрийської МЦБС на базі Львівського РТЦ пройшли тренінг по впровадженню нових послуг у бібліотеках для вимушених переселенців.

Аналогічний семінар-тренінг був проведений  в Центральній бібліотеці ім.М.Шашкевича для всіх бібліотечних працівників Стрийської МЦБС.

Метою тренінгу було отримання бібліотекарями знань та навичок, необхідних для надання консультаційних та бібліотечно-інформаційних послуг внутрішньо переміщеним особам з Криму та сходу України, налагодження ефективних механізмів комунікації цієї категорії користувачів з місцевими органами влади, сприяння їх соціальній адаптації.

Були проаналізовані юридичні, психологічні та соціальні особливості надання послуг внутрішньо переміщеним особам  та наявні ресурси, які бібліотеки можуть використовувати для допомоги переселенцям.

Учасники тренінгу дізналися про особливості участі внутрішньо переміщених осіб у виборчих процесах. Як змінити місце голосування, які документи для цього необхідні та куди подавати заяву  взнавали учасники тренінгу. Проконсультувати переселенців, допомогти їм оперативно знайти потрібну інформацію— важливе завдання, яке можуть виконати бібліотекарі.Одним з головних питань, що обговорювалися, стало питання донесення інформації про бібліотечні послуги до внутрішньо переміщених осіб. Під час виконання практичного завдання по оформленню флаєрів учасники тренінгу запропонували свої варіанти оформлення і перелік інформаційних послуг.

Переглядів: 555 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: тренінг в бібліотеці, Семінар, бібліотеки в умовах військової загр | Рейтинг: 5.0/1