П`ятниця, 29.03.2024, 07:40Вітаю Вас Гість | RSS
«  Жовтень 2015  »
Головна » 2015 » Жовтень » 21 » "БЛАГОСЛОВЕННІ ДУШІ, ЩО ВМІЮТЬ ВИПРОМІНЮВАТИ..."
"БЛАГОСЛОВЕННІ ДУШІ, ЩО ВМІЮТЬ ВИПРОМІНЮВАТИ..."

Вчора, 20 жовтня, в приміщенні Центральної бібліотеки ім.М.Шашкевича, відбулася презентація книги «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» – про Зеновія Красівського – українського поета, літератора, дисидента, члена Українського Національного Фронту та Української Гельсінської Групи, ініціатора створення політичного об'єднання «Державна Самостійність України», засновника політичного журналу «Українські проблеми», керівника Крайового Проводу Організації Українських Націоналістів (бандерівців) і про його чарівну дружину Олену Антонів – берегиню політв’язнів. Зеновій Красівський усе життя боровся за свободу України та легалізацію УГКЦ, відбувши за це 26 років тюрми, таборів суворого режиму та заслання.

...
Представляв книгу упорядник, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу новітньої історії Інституту українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України Юрій Зайцев. На презентації виступив український дисидент, правозахисник, громадський діяч Зорян Попадюк, поет і прозаїк, один із чільних представників так званої «пізньошістдесятницької» генерації і дисидентсько—самвидавного руху в Україні, колишній політв'язень Ігор Калинець, український бард львів’янин, дипломований спортовець і філолог-україніст, автор 14 поетичних збірок, виконавець власних творів у жанрі співаної поезії Олесь Дяк.
Переглядів: 603 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: З.Красівський, Презентація книги, бібліотечні заходи, ЦБ ім.Шашкевича | Рейтинг: 4.7/3