П`ятниця, 29.03.2024, 03:38Вітаю Вас Гість | RSS
«  Листопад 2015  »
Головна » 2015 » Листопад » 25 » ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ТА ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ТА ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

24 листопада о 17:00 відбувся вебінар "Децентралізація та заклади культури: досвід Польщі та перспективи реформи в Україні" (м.Київ, Американський дім) і бібліотекарі Стрийської МЦБС мали змогу почути про перспективи роботи закладів культури в умовах децентралізації, ознайомитись з кращими практиками впровадження реформи у Польщі.

Ключові спікери:

Ростислав Карандєєв - заступник Міністра культури України. Пан Карандєєв привернув увагу до планів та завдань рефоми децентралізаціїї у галузі культури та розповів про ролі й обов'язки центральних державних органів влади та органів місцевого самоврядування у впровадженні реформи на місцях.

Яцек Войнаровськи – програмний директор Інституту публічної політики (Варшава, Польща), радник Міністра адміністрації та цифрових технологій. Має понад 20 років досвіду впровадження міжнародних програм розвитку і співпраці з різноманітними донорськими організаціями.  Входив до керівництва програми Глобальні бібліотеки – Польща, очолював Фундацію ім. Стефана Баторія та був Головою правління Фундації розвитку інформаційного суспільства. Пан Войнаровськи поділився досвідом та кращими практиками впровадження реформи децентралізації у Польщі, а також розповів про її особливості та вплив на заклади культури.

Бібліотека – невід’ємна частина громади. Аби збільшити популярність бібліотек, залучити туди більше людей, потрібно організувати нові форми роботи. Необхідно чітко зрозуміти, чого ми хочемо, що потрібно громаді та розставити пріоритети.

Переглядів: 616 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: вебінар, ЦБ ім.Шашкевича, децентралізація | Рейтинг: 5.0/1