Субота, 20.04.2024, 06:53Вітаю Вас Гість | RSS
«  Серпень 2019  »
Головна » 2019 » Серпень » 21 » ГАЛИНА ПЛАЧИНДА: "#ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА"
ГАЛИНА ПЛАЧИНДА: "#ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА"

20 серпня в читальному залі ЦБ ім.Шашкевича відбулася зустріч з відомою журналісткою, блогером, політичним аналітиком, громадським діячем, донькою письменника Сергія Плачинди -  ГАЛИНОЮ ПЛАЧИНДОЮ.
Гостя презентувала свою книгу "#ЗРАДА VS #ПЕРЕМОГА" - це діалоги з видатними політичними та релігійними діячами країни, знаковими митцями, відомими письменниками й журналістами. Серед них - Любомир Гузар, Левко Лук'яненко, Ігор Юхновський, Іван Дзюба та інші.

Модератор зустрічі зав.відділом обслуговування Надія Черепанин.

Про автора книги, обдаровану журналістку Галину Плачинду розповіла її близка подруга із Закарпаття, філолог Марія Чендей - донька відомого письменника і сценариста Івана Чендея. Вона дала високу оцінку її творчому доробку і наголосила, що дана книга має стати підручником для студентів факультету журналістики.

Свою думку про книгу висловили: директор міської ЦБС Людмила Яремко,  начальник районного відділу культури Людмила Курилишин, письменниця Теодора Савчинська-Латик.

Начальник міського відділу культури Богдан Бойко подякував Галині Плачинді за її книгу, сміливість і високу професійну майстерність як журналіста, висловив сподівання на швидкий вихід другої книги і подарував їй добірку книг із серії "Славетні стрияни".

Організаторами цієї зустрічі були громадські діячки з м.Моршина Марія Мартин та Ольга Ямборко.

Автограф від автора.

джерело: Блог читального залу ЦБ ім.М.Шашкевича Стрийської МЦБС "Літературний театр "Слово"

Переглядів: 443 | Додав: Iryna_Reshetar | Рейтинг: 5.0/2