Субота, 27.04.2024, 02:24Вітаю Вас Гість | RSS
«  Жовтень 2015  »
Головна » 2015 » Жовтень » 1 » ЯК У СТРИЮ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК ВІДЗНАЧАЛИ. ФОТО
ЯК У СТРИЮ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК ВІДЗНАЧАЛИ. ФОТО

В приміщенні Центральної міської бібліотеки відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.

Привітати бібліотечних працівників міста прийшли  секретар міської ради Наталія Канівець,  начальник відділу культури Стрийського міськвиконкому Богдан Бойко, депутат Стрийської міської ради Ігор Брик, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики Стрийської міської ради Володимир Кепич, бібліотекарі та друзі бібліотеки.

Багато теплих слів вдячності та привітань лунало на адресу зберігачів національної та культурної спадщини.

Було зазначено, що діяльність бібліотечних установ нашого міста – багатогранна, а праця бібліотекарів – кропітка, складна і надзвичайно потрібна. Скромні, віддані своїй професії працівники, спонукають кожного полюбити книгу, а вона, у свою чергу, ще з малечку вчить усьому доброму і вічному. Окремі працівники отримали грамоти і подяки, а бібліотека  - книги.

На закінчення свята директор централізованої бібліотечної системи Людмила Яремко подякувала всім присутнім і побажала  Віри  у власні сили, Надії на те, що праця бібліотекаря  буде достойно визнана і Любові у всіх родинах.

Працівники бібліотеки-філії № 2 Любомира Кордасевич, Надія Матковська, Юлія Мартинюк, Марія Лабай привітали своїх колег із професійним святом та подякували присутнім за визнання високої ролі бібліотек, за повагу до праці їх працівників та порадували присутніх цікавою виставою, жартами і співом.

Переглядів: 754 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: ЦБ ім.Шашкевича, Всеукраїнський День бібліотек | Рейтинг: 5.0/2