П`ятниця, 29.03.2024, 16:54Вітаю Вас Гість | RSS
«  Червень 2017  »
Головна » 2017 » Червень » 1 » КРУГЛИЙ СТІЛ "СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ ПОСИЛЕННЯ ПРАВОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДІТЕЙ"
КРУГЛИЙ СТІЛ "СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ ПОСИЛЕННЯ ПРАВОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДІТЕЙ"

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги організував проведення круглого столу на тему: «Співпраця заради посилення правових можливостей дітей».

Учасниками круглого столу були представники Стрийського районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, сектору превенції патрульної поліції Стрийського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, Стрийської міської централізованої бібліотечної системи, служби у справах дітей Стрийської міської ради, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Стрийського міськрайонного центру зайнятості.

Учасники круглого столу обговорили ряд питань. Серед яких: забезпечення доступу дітей до безоплатної правової допомоги, гарантії соціального захисту дітей, правопросвіта, як вагомий механізм запобігання повторної злочинності. Цікавими були обговорення виступів "Особливості працевлаштування неповнолітніх" начальника відділу активної підтримки безробітних Стрийського міськрайонного центру зайнятості О.Окань та "Правові основи виховання дітей в бібліотеках" директора Стрийської МЦБС Л.Яремко. Конструктивні пропозиції прозвучали в виступі модератора круглого столу Марії Николаїшин, директора Стрийського місцевого центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Переглядів: 420 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: круглий стіл | Рейтинг: 0.0/0