Четвер, 25.04.2024, 19:28Вітаю Вас Гість | RSS
«  Липень 2021  »
Головна » 2021 » Липень » 12 » МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ "БІБЛІОТЕКА. РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ"
МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ "БІБЛІОТЕКА. РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ"

ФОТОЗВІТ

Локдаун завершився, пройшов складний процес злиття двох бібліотечних систем: Стрийської міської та районної ЦБС. Це, звичайно, внесло корективи в процес професійного спілкування та підвищення кваліфікації бібліотечних працівників. Час знайомитись з бібліотеками новоствореної Стрийської ТГ. 15 липня відбувся виїзний методичний день "Бібліотека. Реалії сьогодення". Модератором заходу була Людмила Яремко, директор Стрийської МЦБС.

Захід розпочався зі знайомства з бібліотекою-філією с.Піщани, бібліотекар Тетяна Попович.

В програмі методдня:  виступ директора МЦБС Яремко Л. "Сучасна бібліотека - нові виклики та вимоги часу", де розглядались основні перспективні напрямки розвитку бібліотек Стрийської ТГ, наголошувалось на важливості комп'ютеризації сільських бібліотек, проведення інтернету, підвищення кваліфікації бібліотекарів, що дасть змогу розширити спектр культурних послуг, які будуть надаватися громаді села та ін.

Піднімались питання децентралізації та оптимізації публічних бібліотек.

Заступник директора Стрийської МЦБС Галина Цуцуп зробила акцент на особливості роботи з бібліотечним фондом в процесі злиття, на промоцію читання та знаменні дати календаря липня - серпня 2021 року. Ряд  методичних порад дали працівники методично-бібліографічного відділу.

Зворушила присутніх  літературно - мистецька композиція «Він присвятив себе  музиці» до  150 річниці від дня народження Філарета Колесси, яку підготували  бібліотекар  Тетяна Попович,  директор Народного дому Лідія Матвіїв разом з дітьми с.Піщани.

Фото колективу біля пам'ятного знаку  академіку Ф.Колессі в с.Піщани

Методичний день завершився надзвичайно пізнавальною краєзнавчою мандрівкою до музею Філарета Колесси в селі Ходовичі. Щиро вдячні Ларисі Батіг, старшому викладачу Дашавської музичної школи ім. Філарета Колесси за професійно проведену екскурсію.
Бібліотечних працівників приємно вразили відвідини Народного дому села Ходовичі (директор Галина Попович).

Хвилина мовчання в музеї. Вшанували пам'ять героя АТО, колишнього мешканця села Ходовичі Артура Лі.

Переповнені враженнями та професійними ідеями повернулись до роботи.
Переглядів: 244 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: методичний день | Рейтинг: 0.0/0