П`ятниця, 26.04.2024, 14:13Вітаю Вас Гість | RSS
«  Квітень 2013  »
Головна » 2013 » Квітень » 3 » МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги продовжує свою ходу.Працівники бібліотеки-філії № 4 провели ряд заходів, присвячених Книзі, Читанню та Бібліотеці – скарбниці знань.  Резонансною була презентація книги Михайла Олійника «Від У.С.К. «Скала» Стрий до Ф.К. «Скала» Стрий (1911-2012) із серії «Віхи футбольної історії Стрийщини».

Серед гостей представник депутатського корпусу п.І.Брик, друг і симпатик бібліотеки Р.Налапший, учні та педагоги СШ № 9. Цікавою була розповідь автора книги про тих, хто творив футбольну історію міста.

Продовжила свято вчитель фізкультури СШ № 9 С.Малиновська, яка зробила наголос на важливості спорту в житті людини, адже спорт – це завжди запорука здорового способу життя. Депутат міської ради І.Брик та Р.Налапший наголосили, що книга – невичерпне джерело знань, а бібліотека – це та інституція, де найбільш повно та оперативно можна отримати будь-яку інформацію. Маленькі читачі бібліотеки-філії № 4 люблять і чекають Тиждень дитячої та юнацької книги, адже  вони в цей час зустрічаються  з цікавими людьми, улюбленими письменниками та знайомляться з їх книгами, беруть участь в літературних конкурсах, вікторинах. За традицією маленькі користувачі  підготували цікаву літературно-спортивну мозаїку про здоровий спосіб життя.  Юним читачам сподобалися книги, подаровані автором та подарунки від партнерів бібліотеки депутатів міської ради п. І.Брика та Р.Налапшия.

Переглядів: 610 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: заходи в бібліотеці, міжнародний день дитячої книги | Рейтинг: 1.0/1
Ім`я *:
Код *: