П`ятниця, 26.04.2024, 10:17Вітаю Вас Гість | RSS
«  Лютий 2019  »
Головна » 2019 » Лютий » 21 » ПОЕТИЧНО-ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ "ЖУРАВЛИНІ КРИЛА МИХАЙЛА ЗОЛОТУХИ"
ПОЕТИЧНО-ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ "ЖУРАВЛИНІ КРИЛА МИХАЙЛА ЗОЛОТУХИ"

27 лютого в Центральній міській бібліотеці ім.М.Шашкевича відбулася незвичайна зустріч з відомим українським композитором Михайлом Золотухою, членом літературно-мистецького об'єднання "Хвилі Стрия", виконавцем, автором текстів, продюсером, режисером та постановником кліпів, викладачем вокалу Стрийської дитячої музичної школи ім.О.Нижанківського.
 Михайло Золотуха - неодноразовий лауреат міжнародного конкурсу української естрадної пісні "Золоті трембіти", міцно ввійшов в українську естраду, презентуючи свій особливий почерк, яким володіє лише справжній Майстер. У творчому доробку композитора і виконавця велика кількість естрадних та хорових пісень. На даний час він автор понад 400 пісень, 17 кліпів та 10 пісенних збірок. Завідувач відділом обслуговування ЦБ ім.М.Шашкевича Надія Черепанин зробила презентацію збірок.
Під час заходу звучали патріотичні пісні Михайла Золотухи на слова українських поетів, присвячені героям, які віддавали життя і продовжують вмирати за Україну, її незалежність і цілісність (герої Крут, УПА, Майдану, АТО).
Ведучі поетично-пісенного вернісажу працівники бібліотеки -
Галина Дубик та Ірина Багрич

Пісні у виконанні автора - Михайла Золотухи
Патріотичні пісні у виконанні учнів Стрийської дитячої музичної школи ім.О.Нижанківського, вихованців композитора: Христини Шоробури, Миколи Баб'яка, Мар'яни Масляник