Середа, 24.04.2024, 01:09Вітаю Вас Гість | RSS
«  Листопад 2014  »
Головна » 2014 » Листопад » 19 » ПРЕСТИЖ - ЗУСТРІЧ З МИХАЙЛОМ ШАЛАТОЮ В СТРИЙСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ
ПРЕСТИЖ - ЗУСТРІЧ З МИХАЙЛОМ ШАЛАТОЮ В СТРИЙСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

18 листопада в Центральній бібліотеці ім.Маркіяна Шашкевича відбулася захоплююча зустріч з відомим поетом, дослідником, літератором, професором Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка Михайлом Шалатою.

Зустріч вела директор Стрийської міської Централізованої бібліотечної системи Людмила Яремко.

Увазі присутнім у читальному залі експонувалась література із Шашкевичіани Михайла Шалати та презентувалася його збірка поезії "Вибране" дрогобицького видавництва "Коло". Гість заходу - Михайло Йосипович розповів про працю над повним  зібранням творів Маркіяна Шашкевича, яке вийшло з його вступною статтею та коментаріями та про свою нову книгу поезій "Вибране".
Наша бібліотека придбала презентовану книгу, з якою можна ознайомитись в читальному залі ЦБ ім.М.Шашкевича.

На зустрічі були присутні вчителі-філологи стрийських шкіл, колишні студенти М.Шалати, заступник мера  м.Стрия Т.І.Гайдукевич, громадські діячі  Ізидор та Надія Гнатіви, письменники стрийського відділення НСПУ  Т. Савчинська - Латик, В.Кепич, М.Кондратенко, Л.Павлів, збирач раритетних книг про Маркіяна Шашкевича, голова Товариства шанувальників Т.Г.Шевченка - Я.Михайлюк, працівники культури, користувачі бібліотеки, молодь.

Штрихи до творчого доробку Михайла Шалати зробила завідувачка відділу обслуговування Центральної бібліотеки Надія Черепанин.

"Вінок Маркіяну Шашкевичу" з вершів та пісень сплітали учні стрийських шкіл (Барабаш Василина, Кондратюк Дарина, Гомза Руслан, Гілецька Олена, Сабан Юлія, Рибак Вікторія).

Переглядів: 752 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: Шалата, бібліотечні заходи, бібліотека ім.М.Шашкевича, стрийська МЦБС, престиж-зустріч | Рейтинг: 5.0/2