П`ятниця, 26.04.2024, 17:02Вітаю Вас Гість | RSS
«  Лютий 2015  »
Головна » 2015 » Лютий » 3 » ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ М.ІВАНОВИЧА "ЛЕГЕНДИ П'ЯТНИЧАН"
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ М.ІВАНОВИЧА "ЛЕГЕНДИ П'ЯТНИЧАН"

28 січня в приміщенні міської центральної бібліотеки імені М.Шашкевича відбулося перше в цьому році засідання літературного театру “Слово”. Презентувалася книга місцевого поета Миколи Івановича “Легенди П’ятничан”.

Відкрила засідання директор бібліотеки Людмила Яремко. Про творчість та останню книгу, котра вийшла друком минулого року у дрогобицькому видавництві “Посвіт”, та складається з двох розділів, - розповіді про церковні артефакти П’ятничан і добірки віршів громадянського та ліричного звучання, розповіла зав. відділом обслуговування читачів та літературний критик, незмінна ведуча ЛТ «Слово» Надія Черепанин.

Автора вітали меценат зі Львова, уроженець П’ятничан, що долучився до видання книги Володимир Фек, художник, який здійснив реставрацію Чудотворної ікони Богоматері Воплочення Роман Берездецький, начальник відділу культури Богдан Бойко, художник та іконописець з Дрогобича Левко Скоп, письменник Любомир Франків, працівник виконкому, письменник Володимир Кепич, книголюб, голова товариства шанувальників Т.Шевченка Ярослав Михайлюк, член клубу співаної поезії “Галактіон” Володимир Олексин, що виконав низку колядок та патріотичних пісень.

Переглядів: 784 | Додав: Iryna_Reshetar | Рейтинг: 5.0/2