П`ятниця, 29.03.2024, 07:23Вітаю Вас Гість | RSS
«  Серпень 2018  »
Головна » 2018 » Серпень » 22 » ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "СТАРИЙ СТРИЙ"
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "СТАРИЙ СТРИЙ"

Стриєзнавство, якому немає кінця.

23 серпня, в День святкування Державного Прапора України та напередодні 27-ої річниці Незалежності нашої держави, в читальному залі відбулася презентація книги Миколи Закусова та Олега Кравця "Старий Стрий".
Це збірка етюдів здебільшого про місто, якого уже немає. Забуті назви вулиць, архітектурна спадщина, зниклі чи зруйновані пам'ятки та повсякдення давніх стриян.

Ведуча заходу зав. відділом обслуговування Надія Черепанин розповіла, що за роки незалежності наші краєзнавці, музейні науковці видали не одну книгу досліджень про наш край, його славне минуле і сьогодення.
В книзі "Старий Стрий" висвітлюються маловідомі сторінки історії нашого міста, є унікальні світлини з приватних  колекцій  та з архівів Польщі і Австрії. Для істориків, краєзнавців, туристів, усіх хто цікавиться історією рідного краю це дуже цінні відомості.

Автори Микола Закусов та Олег Кравець розповіли про роботу над книгою та її змістом.

Про цінність книги висловила свою думку науковий працівник музею Зеновія Ханас.

Слово від влади - заступник мера міста Роман Волинець.

В обговоренні книги взяли участь: Роман Пастух, Віктор Романюк, Таїсія Гайдукевич, Ольга Пилипів, Ігор Короташ та інші.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері, а на завершення присутні долучилися до автограф-сессії з письменниками.

Переглядів: 611 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ СТАРИЙ СТРИЙ | Рейтинг: 0.0/0