Четвер, 25.04.2024, 11:24Вітаю Вас Гість | RSS
«  Лютий 2020  »
Головна » 2020 » Лютий » 11 » ПУТІВНИК БІБЛІОТЕКАМИ УКРАЇНИ
ПУТІВНИК БІБЛІОТЕКАМИ УКРАЇНИ

ВГО Українська бібліотечна асоціація запустила  бібліотечний онлайн-сервіс  «БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ТЕБЕ - LIBRARY FOR YOU»  з базою у понад 16 тисяч бібліотек.

Сервіс доступний за посиланням – https://lib4you.org.ua/

Для чого цей сервіс: онлайн-сервіс «Бібліотека для тебе – Library for you» (веб та мобільна версія) орієнтує щодо бібліотек у всіх населених пунктах України та надає інформацію про бібліотечні послуги. Це дозволить кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб.

Ось, що сервіс дозволяє робити вже сьогодні:

Можливості для бібліотекарів:
• Знайти свою бібліотеку та перевірити достовірність інформації – якщо щось не вірно вказано, натисніть кнопку “Знайшли помилку – напишіть”
• Знайти свою бібліотеку та додати інформацію, якої не вистачає, а саме: опис послуг бібліотеки, години роботи, фотографії та іншу контактну інформацію – натисніть кнопку “Додати інформацію” на сторінці відповідної бібліотеки
• Додати свою бібліотеку, якщо Ви її не знайшли – натисніть кнопку “Я не бачу своєї бібліотеки”
• Подати новину про оновлену бібліотеку чи інноваційний сервіс – напишіть на електронну адресу
lib4you.ua@gmail.com

Можливості для користувачів:
• обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті
• обрати тип та вид бібліотеки, наприклад “дитяча”, “університетська бібліотека” або “технічна”
• обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу
• обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп’ютерами
• обрати інклюзивну бібліотеку

Приємно, що серед 15658 публічних бібліотек України є й наша Стрийська міська централізована бібліотечна система

Зручний та безкоштовний онлайн-сервіс «Бібліотека для тебе - Library for you» -  орієнтує щодо місцезнаходження найближчої бібліотеки та надає інформацію про бібліотечні послуги. Це дозволяє кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб.

Докладніше від УБА

Переглядів: 448 | Додав: Iryna_Reshetar | Рейтинг: 0.0/0