Середа, 24.04.2024, 13:25Вітаю Вас Гість | RSS
«  Березень 2018  »
Головна » 2018 » Березень » 22 » СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЯКІСНОГО БІБЛІОТЕЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
СУЧАСНЕ БАЧЕННЯ ЯКІСНОГО БІБЛІОТЕЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

22 березня в ЦБ ім.М.Шашкевича відбувся семінар бібліотечних працівників шкільних бібліотек, бібліотек профтехучилищ та публічних бібліотек міста.

В програмі семінару - питання бібліотечного обслуговування,  професійні ідеї, сучасні проекти, про які розповіла провідний методист Стрийської МЦБС В.Баранюк. В своєму виступі  вона наголосила на основних інноваційних формах бібліотечного обслуговування та дала методичні рекомендації.

Семінар проходив в невимушеній, доброзичливій атмосфері, яку створив зарядний пристрій:

Досвідом про сучасні орієнтири дитячої бібліотеки в обслуговуванні підростаючого покоління поділилась Н.Хома, зав.філією № 4.

"Бібліотечні послуги - в дії"- таку назву мав виступ зав. відділом обслуговування ЦБ ім.М.Шашкевича Н.Черепанин.

Про систему довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування користувачів, як складової іміджу бібліотек розповіла провідний бібліограф ЦБС О.Шейгец.

Під час семінару було проведено бліц-опитування бібліотечних працівників "Моє літературне відкриття".

Позитиву додав перегляд жартівливих сценок бібліотечного обслуговування "Впізнаємо себе".

Підсумовуючи роботу семінару В.Баранюк зазначила, що сучасний бібліотекар  повинен слідкувати за змінами, які відбуваються в суспільстві, вміло поєднувати сучасні інноваційні технології з традиційними формами бібліотечного обслуговування. "Кожен бібліотекар - це господиня бібліотеки, кожен читач - довгоочікуваний гість" - це має бути основою в бібліотечному обслуговуванні.

Переглядів: 492 | Додав: Iryna_Reshetar | Рейтинг: 0.0/0