Вівторок, 16.04.2024, 20:48Вітаю Вас Гість | RSS
«  Липень 2015  »
Головна » 2015 » Липень » 24 » ВЕБІНАР "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. ПЕРШІ ПІДСУМКИ ТА ЗАВДАННЯ НА НАЙБЛИЖЧУ ПЕРСПЕКТИВУ"
ВЕБІНАР "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. ПЕРШІ ПІДСУМКИ ТА ЗАВДАННЯ НА НАЙБЛИЖЧУ ПЕРСПЕКТИВУ"
23 липня 2015 року громада міста Стрия вперше взяла участь у вебінарі «Децентралізація. Перші підсумки та завдання на найближчу перспективу», що відбувся в приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. М.Шашкевича.

В читальному залі, на великому екрані, долучившись до он-лайн трансляції в числі 250 учасників населених пунктів України, ключові спікери: заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, директор Місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон  та виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик відповідали на питання: що таке децентралізація? Чи потрібна Україні така реформа? Чим саме відрізняється запропонована децентралізація від федералізації? Хто контролюватиме органи місцевого самоврядування? Як реформа впливатиме на місцеві громади та забезпечення їх ресурсами?

Питання від стрийської громади озвучив депутат Стрийської міської ради Ігор Брик.

Стрийська міська ЦБС висловлює подяку організаторам: Асоціації міст України та Раді з міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програмі «Бібліоміст» за унікальну можливість залучити представників місцевої влади та активістів громадянського суспільства до обговорення реформи децентралізації.

Переглянути відео вебінару «Децентралізація. Перші підсумки та завдання на найближчу перспективу», можна  на  You Tube

Переглядів: 590 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: вебінар, стрийська МЦБС, децентралізація | Рейтинг: 5.0/4