Четвер, 25.04.2024, 11:37Вітаю Вас Гість | RSS
«  Грудень 2015  »
Головна » 2015 » Грудень » 11 » ВЕБІНАР: "ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ МІН'ЮСТУ"
ВЕБІНАР: "ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ МІН'ЮСТУ"

10 грудня 2015 року бібліотечні працівники Центральної бібліотеки ім.М.Шашкевича  Стрийської МЦБС взяли участь у вебінарі “Портал електронних послуг Мін'юсту”, який провели Міжнародна благодійна організація “Український освітній центр реформ” у співпраці з Проектом USAID «Справедливе правосуддя» та Міністерством юстиції України. Ведучий вебінару  Євген Демченко ознайомив з перевагами отримання електронних послуг порталу, з переліком доступних реєстрів, з різними способами авторизації на порталі, з тим, як і де можна отримати (взяти) цифровий підпис, як отримати інформацію з Реєстру речових прав на нерухомість за об’єктом і за суб’єктом майнового права.

Учасники вебінару мали можливість задати питання та отримати змістовну відповідь.

Ведучий вебінару  рекомендував скористатися порталом електронних послуг Мін'юсту та запросив до подальшого спілкування в наступних вебінарах. Для надання допомоги при виникненні питань з даних послуг, учасникам вебінару була надана електронна адреса та номер телефону.

Євген Демченко надав також консультації з основ  інформаційної безпеки. Особиста інформація  потребує  особливого захисту. Розповів що таке "фішінг", двоетапна перевірка та які основні загрози для мобільних пристроїв. Усі бажаючі можуть переглянути вебінар за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=CEXwFjlxw3c

Переглядів: 569 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: вебінар, інформаційна безпека, е-послуги, ЦБ ім.Шашкевича, стрийська МЦБС | Рейтинг: 5.0/1