Субота, 27.04.2024, 05:53Вітаю Вас Гість | RSS
«  Січень 2019  »
Головна » 2019 » Січень » 22 » ВЕЧІР ПАМ'ЯТІ Л.ФРАНКІВА "ЙОМУ ЗАВЖДИ БОЛІЛА УКРАЇНА"
ВЕЧІР ПАМ'ЯТІ Л.ФРАНКІВА "ЙОМУ ЗАВЖДИ БОЛІЛА УКРАЇНА"

Вечір пам'яті

"ЙОМУ ЗАВЖДИ БОЛІЛА УКРАЇНА"

Захід, присвячений пам'яті письменника, журналіста, громадського діяча -  ЛЮБОМИРА ФРАНКІВА.
30 січня минуло 40 днів як перестало битися його серце.
У цей день в бібліотеці зібралися усі, хто знав і товаришував з Любомиром Франківим -дружина, колеги, інтелігенція міста, люди, причетні до видання його творів, шанувальники його Величності - СЛОВА.

Ведуча вечора - завідувач відділом обслуговування ЦБ ім. М.Шашкевича  Надія Черепанин.

Поминальну молитву провів о.Андрій, сотрудник церкви Всіх Святих Українського Народу.

Директор видавництва "Каменяр" Дмитро Сапіга розповів про співпрацю з Любомиром та презентував його останню книгу "Аркан і Воїн".

Серед гостей була присутня українська письменниця, есеїстка, літературознавець Надія Мориквас зі спогадами про автора книг та його внесок у літературний процес України.

Голова Стрийської організації НСПУ Віктор Романюк висловив співчуття з приводу втрати члена спілки письменників та дав високу оцінку його творчості.

Спогади від друзів: Ігор Короташ та Ярослав Михайлюк.

Щира вдячність всім присутнім від дружини Ізоліни Франків за добрі слова про її чоловіка, письменника, журналіста, громадського діяча.

Музичні твори у вінок пам'яті вплели музиканти: директор Народного дому Олександр Ілечко та викладач Стрийської школи мистецтв

Художнє читання поезії Л.Франківа від Тетяни Андріїшин.

Свічка пам'яті.

Переглядів: 382 | Додав: Iryna_Reshetar | Рейтинг: 0.0/0