Вівторок, 19.03.2024, 10:11Вітаю Вас Гість | RSS
«  Лютий 2017  »
Головна » 2017 » Лютий » 8 » ЖИТТЯ, ВІДДАНЕ КНИЗІ І ЛЮДЯМ
ЖИТТЯ, ВІДДАНЕ КНИЗІ І ЛЮДЯМ

В читальному залі відбувся вечір - спомин з нагоди 90-річчя від дня народження світлої пам'яті Віри Михайлівни Солонинко - Людини з великої літери, українки-патріотки, організатора бібліотечної галузі міста, першого директора Стрийської МЦБС, талановитого керівника та наставника молодих бібліотечних працівників.

На заході були присутні донька з сім'єю, рідні і близькі,  бібліотечні працівники ЦБС і ветерани бібліотеки.

Ведуча вечора зав.відділом обслуговування Надія Черепанин розповіла про життєвий і трудовий шлях Віри Михайлівни, її вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, участь у громадському і просвітницькому житті.

Своїми спогадами поділилась ініціатор проведення вечора-спомину директор Стрийської МЦБС Людмила Яремко.

Про спільні роки праці пліч о пліч з Вірою Михайлівною розповіли ветерани, колишні працівники Центральної міської бібліотеки Євгенія Стасів і Лідія Дмитрів.

Музикант-педагог, викладач хорової школи "Щедрик" Ігор Іваницький поділився теплими спогадами про свою тету Віру.

Під його супровід у виконанні вихованця Назарка Ільницького прозвучали колядка "Спи Ісусе, спи" і українська пісня "Повіяв вітер степовий".

Колишня завідувач бібліотеки-філії №2 Оксана Шейгец розповіла про останні роки праці Віри Михайлівни в цій бібліотеці.

Про найкращу матусю в світі розповіла донька - Марія Мельник.

Спогад від Любові Камінської про родинні стосунки подружжя Солонинків.

Під час вечора-спомину прозвучали вірш у виконанні Мартусі Лесюк та пісня у виконанні Яни і Богдани Герилів - акомпаніатор Любов Федан.

На завершення вечора виступив зав. відділом культури Богдан Бойко.

Родина Солонинко - Мельник.

Ветерани і бібліотечні працівники ЦБ з донькою Віри Михайлівни.

Джерело: блог ЛТ "Слово"

Переглядів: 475 | Додав: Iryna_Reshetar | Теги: Вечір-спомин, В.Солонинко | Рейтинг: 5.0/1