Вівторок, 30.04.2024, 01:26Вітаю Вас Гість | RSS
«  Лютий 2014  »
Головна » 2014 » Лютий » 11 » "ЗИМОВА ШКОЛА МОЛОДИХ БІБЛІОТЕКАРІВ" В СТРИЮ
"ЗИМОВА ШКОЛА МОЛОДИХ БІБЛІОТЕКАРІВ" В СТРИЮ

У рамках реалізації Міжнародної програми «Бібліоміст»  на Львівщині  в 2014 році почала працювати Зимова школа молодих бібліотекарів. Цьогоріч захід проходитиме з 11 до 15 лютого у с.Орявчик Сколівського району. У Зимовій школі беруть участь  30 молодих бібліотекарів з усіх регіонів України. Заняття в школі проводитимуть висококваліфіковані тренери.

Головна мета Школи – навчити молодих бібліотекарів поглиблювати свої професійні знання з основ організаційного розвитку, проектного менеджменту, фандрейзингу, партнерства, роботи в команді, PR, моніторингу та оцінки і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють, застосовуючи креативні й нестандартні підходи. Кінцевим результатом Школи буде представлення кожним учасником власного проекту, що буде впроваджений в роботу його бібліотеки.

Партнери: Молодіжна секція УБА, Львівська обласна бібліотека для дітей, Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, Стрийська Центральна бібліотека ім.Шашкевича, Сколівська центральна районна бібліотека, бібліотека с.Козьова, гірськолижний відпочинковий комплекс «ЗВЕНІВ».

Ми раді були привітати наших колег, які зробили першу зупинку в Стрию і відвідали бібліотеки Стрийської Централізованої бібліотечної системи. Молоді бібліотекарі мали нагоду ознайомитись з інноваційними проектами, отримати цікавий досвід.

Молодих бібліотекарів з усіх регіонів України привітали начальник відділу культури Стрийського міськвиконкому Бойко Богдан Іванович та директор Стрийської МЦБС Яремко Людмила Трохимівна.

Директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова, член Президії УБА, заслужений працівник культури України,  директор Зимової Школи та Ярослава Сошинська, виконавчий директор УБА, канд. іст. наук, доцент НТУУ «КПІ», тренер ГТЦ.

Естафету Літньої школи молодих бібліотекарів Зимовій передав працівник Стрийської ЦБС Олександр Коган, представник Молодіжної секції УБА. Сашко побажав усім наснаги, цікавого навчання з хорошими тренерами та гарних проектів по завершенню.

Провідний бібліотекар філії №3 Стрийської МЦБС

Оксана Котик

Особистий фотокор Зимової школи Михайло Скобилка, бібліотекар Львівської обласної бібліотеки для дітей

Переглядів: 1081 | Додав: Iryna_Reshetar | Рейтинг: 5.0/2