Неділя, 19.05.2024, 00:39Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотеки ЦБС
Для користувача

Анатолій Сергієнко


 Сергієнко Анатолій Євгенович народився 6 травня 1947 року в селі Куча Новоушицького району Хмельницької області в сім’ї вчителів. 

У 1972 році закінчив Івано-Франківський  інститут  нафти  і  газу за фахом інженера по бурінню нафтових і газових свердловин. Понад 35 років працював інженером-буровиком. Працював на Сахаліні у Тунгорському управлінні бурових робіт об’єднання «Сахаліннафта» (1972–1977) та у Стрийському відділенні бурових робіт дочірньої компанії «Укргазвидобування»  НАК «Нафтогаз України» (1977–2008). 
Відчуваючи потяг до літератури, ще на Сахаліні написав романтичну повість про кохання «Морошка для Оксани», опубліковану видавництвом «Молодь» у 1988 році в серії «Перша книга прозаїка». 1993 року побачила світ збірка повістей «Небезпечний  свідок» (видавництво «Український письменник»).  Його перу належать романи «Хто вбив пана Штима?» (Львів,  «Край», 1997), «10 тисяч баксів» (Київ, «Зелений пес», 2007). Друкував твори у журналах «Київ», «Дзвін», «Український детектив», альманахахах «Хвилі Стрия», «Літературний світ Львівщини», тижневику «Міліцейський кур’єр», літературному додатку «Забава – Джой» (м. Кіровоград) та інших
.  

   В криміналістичних романах А. Сергієнка "Хто вбив пана штима" та "Швидко промайнути", поєднаних спільними персонажами, події розгортаються навколо таємничих вбивств.

 

Пошук
Наші ресурси
Територія фахівця
Презентуємо ЦБС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0