Четвер, 18.04.2024, 07:11Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотеки ЦБС
Для користувача

Звернення директора


    Вітаємо на сайті Стрийської міської Централізованої бібліотечної системи!

            Вся наша робота - для вас!  Колектив  публічних бібліотек Стрийської ТГ робить сьогодні все можливе для того, щоб  у цей складний час пандемії стати на шлях трансформації бібліотек у центри розвитку, центри інформаційних, культурних, дозвіллєвих послуг для мешканців громади.  В процесі створення Стрийської ТГ відбулась реорганізація  публічних бібліотек Стрийщини. Згідно з  Рішенням сесії Стрийського міської ради від 28.01.2021 року №70  до складу Стрийської МЦБС ввійшло 49 публічних бібліотек (6 міських і 43 сільських бібліотеки). 

Відбулися зміни і в керівництві Стрийської МЦБС. Після закінчення контракту з директором Стрийської МЦБС Людмилою Яремко, в результаті проведеного конкурсу  на заміщення посад директорів закладів управління  культури, молоді та спорту  - директором  Стрийської МЦБС від 19 жовтня 2021 року стала Галина Цуцуп.     

    На сьогодні бібліотечні установи Стрийської ТГ  -  безкоштовні  інформаційні, культурні, освітні заклади, де шанують традиції, впроваджують інновації, дбають про майбутнє. Останніми роками активно і планомірно відбувається впровадження новітніх інформаційних технологій, успішно працює сайт Стрийської МЦБС, постійно оновлюється парк комп'ютерної техніки, облаштовано WI-FI - зони, створюються буктрейлери. віртуальні виставки, зростає кількість відвідувань сторінок бібліотек в соцмережах. В  період суворого карантину багато заходів переведені в онлайн-режим, зокрема, відеопрезентації книжкових виставок, відеоогляди, вікторини, ролики до ювілеїв письменників, слайд-презентації до Дня міста.  В умовах швидкого розвитку  інформаційних технологій бібліотеки Стрийської ТГ потребують оперативного реагування на зміни в інформаційних потребах користувачів через удосконалення форм і методів обслуговування.  Обслуговування користувачів є провідною функцією публічних бібліотек нашої ТГ. В бібліотеках Стрийської ТГ реалізується безліч проектів і програм, які працюють на підвищення інформаційного потенціалу громади. Ми намагаємось не втратити своїх користувачів, робити все для того. щоб кожний відвідувач бібліотек почував себе комфортно і затишно.
 Запрошуємо до бібліотек Стрийської МЦБС всіх, хто прагне нових знань, нової інформації, нових вражень.

 

                                                                                                             З повагою Галина Цуцуп, 
директор Стрийської міської Централізованої  бібліотечної системи
 
Фото 2021 року
 
 
 
Фото 2019 року
 
Пошук
Наші ресурси
Територія фахівця
Презентуємо ЦБС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0