Четвер, 18.04.2024, 05:40Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотеки ЦБС
Для користувача

Бібліотека-філія №3


    Адреса бібліотеки - філії № 3: м.Стрий, вул. 50-річчя УПА, 13
 
e-mail :   kotykoxana@gmail.com
 
    Графік роботи:
    Щоденно з 12.00 - 19.00
Неділя з 11.00 - 18.00

    Вихідний: субота
    Доступ до мережі Інтернет можливий за попереднім записом за тел.(03245)5-64-23
Блог бібліотеки-філії №3 Стрийської МЦБС:

Бібліотека – філія №3 почала своє існування з 1972 року. Очолювала бібліотеку Братущак Валентина Дмитрівна. Фонд бібліотеки становив більше 2500 примірників книг та брошур. Кількість читачів приблизно становила 800 осіб. З 1976 року бібліотека увійшла до складу Централізованої бібліотечної системи міста.

До 1.06.1999 року бібліотека знаходилась в приміщенні гуртожитку ВАТ БМФ «Стрийбуд» по вулиці Коссака №5. Спочатку бібліотека займала одну кімнату, потім поступово розширила своє приміщення до 6 кімнат і холлу. Бібліотека обслуговує читачів, які мешкають у районі, до якого належать вулиці Січових Стрільців, Коссака, Новаківського, Львівська, Федьковича та інші. Ці всі вулиці і територія навколо них відома в Стрию як мікрорайон. На території мікрорайону знаходяться дві середні школи: школа № 3 і школа № 10. А також професійно-технічне училище № 35, яке готує спеціалістів геолого-розвідувальних робіт, Стрийський державний аграрний коледж, який належить до розряду вищих учбових закладів та Інститут підприємництва та перспективних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

Більше 10 років (з 1975р. по 1986 р.) бібліотеку очолювала Корчевська Світлана Григорівна. Фонд бібліотеки становив 22554 примірника різної тематики. Художня, наукова, виробнича, суспільно-політична, галузева та інша. У звязку з тим, що більшість людей не мали можливості передплачувати періодичні видання, бібліотека користувалася великим попитом у читачів.

З 1986 по 1987 рік бібліотекою завідувала Ольга Дмитрівна Зорило. З цього часу в бібліотеці обслуговували читачів два працівника.

По новому запрацювала бібліотека з приходом на посаду завідувачки в 1987 році Коваль Ганни Броніславівни. В бібліотеці постійно оформлялися та поновлялися книжково-ілюстративні виставки різної тематики з питань історії України, краєзнавства, економіки, правової політики, природознавства, етики та моралі. На посаді бібліотекарів працювали Кізима О.Б., Гончерук С.В., Пустотіна К.М.

З 1994 року фонд бібліотеки прийняла Гончерук Світлана Валеріївна, яка працювала на посаді зав. бібліотекою до 2001 року. В 1999 році бібліотека поміняла адресу, переїхала в нове приміщення по вулиці 50-річчя УПА № 13. На цей час фонд бібліотеки становив 19804 примірника книг і брошур. Кількість читачів складала понад 1500 осіб. Читачів обслуговували  Котик О. та Гончерук С.

З жовтня 2001 року фонд бібліотеки-філії № 3 прийняла Марченко О.М.

Станом на 01.01.2011 р. фонд бібліотеки становить 19245 примірники книг і брошур. Бібліотека отримує різноманітні періодичні видання, які користуються попитом у читачів, тому що знаходяться у нерозривному зв’язку з економічною і політичною ситуацією суспільства, впливають на всі сторони духовного і політичного життя і цим зумовлений невичерпний інтерес до них читачів.

Важливими факторами в роботі бібліотеки-філії №3 є оперативне вивчення сучасних читацьких потреб, реклама бібліотечних послуг, об’єднання та координація зусиль з іншими закладами культури і освіти.

З вересня 2010 року у нашій бібліотеці працює  Інтернет-центр. До послуг користувачів 3 комп'ютери, програмне забезпечення, мультимедійне обладнання, принтер, сканер. Доступ до мережі Інтернет безкоштовний.

Працівники бібліотеки докладають максимум зусиль для популяризації літератури на допомогу вихованню духовності та розвитку українознавства, пропаганді української мови, літератури і культури серед мешканців нашого міста. Не залишається поза увагою також популяризація літератури з питань економіки, права, екології та інш. Бібліотеку відвідують різні категорії читачів: учні старших класів середніх шкіл, гімназії, студенти, вчителі, викладачі, лікарі, пенсіонери і просто цікаві люди. Бібліотека є центром інтелектуального і культурного спілкування. Без такого центру неможливо забезпечити наступність у розвитку суспільства, зберегти традиції.

                                 ******** 

        

  Творчі акції 2013 року бібліотеки - філії №3 

 

       

  "Уклін та шана Кобзарю!"

 (до річниці з дня народження Т.Г.Шевченка)

-літературна година-

Вже стало незмінною традицією з року в рік в бібліотеці вшановувати пам'ять геніального сина України Тараса Шевченка.

 

 

 
 

 

 

 

  Літературну годину було проведено для студентів "Стрийського Університету Третього віку",що діє при Інституті підприємництва та перспективних технологій НУ "Львівська політехніка".Студенти університету мали можливість грунтовніше ознайомитись з життєвим і творчим шляхом Т.Шевченка , переглянути відеофільм про Кобзаря. Була оформлена книжкова виставка "Воскреснув Ти - воскресне й Україна". 

   

      Зустріч у бібліотеці з стрийською поетесою Лесею Павлів,членом Національної спілки письменників України           

 

Самобутньою і неповторною, ніжною і романтичною є поезія Лесі Павлів. Її творам притаманний і справжній лаконізм, небагатослівне освідчення у любові. Ми відчуваємо: як-то, справді, прекрасно, коли жінка живе справами, словами коханого, від яких їй тепло ("Так мені тепло"). Поетика Лесі Павлів відверто традиційна, безпретензійна, однак у її віршах живе та непідробна щирість почуття.  Зустріч з поетесою була дуже цікавою та змістовною.            

                                                     

 

Пошук
Наші ресурси
Територія фахівця
Презентуємо ЦБС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0