Четвер, 18.04.2024, 05:27Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотеки ЦБС
Для користувача

Бібліотека-філія №4


 

 Адреса бібліотеки-філії №4: м.Стрий, вул.Грабовецька, 21-а
тел. (03245) 5-64-05

 Графік роботи:
    Щоденно з 11.00 - 18.00
Неділя з 11.00 - 17.00
    Вихідний: субота
Блог бібліотеки–філії №4 «Книголюб»
 
e-mail: chomanatalia@gmail.com
 

Стрийська міська бібліотека для дітей була відкрита в 1962 році і знаходилася вона в мікрорайоні військового містечка по вул. Грабовецькій, 21 в житловому будинку і займала дві невеличкі кімнати. Її першою завідувачкою була Р.Іванова. Фонд складав 14 тисяч примірників і відвідувало бібліотеку 480 читачів. З 1965 року по 1972 рік бібліотекою завідувала Яремко С.П. В 1972 році бібліотека переходить в окреме приміщення по вул.Грабовецькій, 21-а. В 1973 р. на посаду бібліотекаря була прийнята Дубровська М.І., яку в 1974 р. було призначено на посаду завідувачки бібліотеки для дітей № 3.

В 1976 році бібліотеку було переведено в підпорядкування до єдиної централізованої бібліотечної системи м. Стрия як бібліотеку- філію № 4. На цей час фонд налічував 27623 примірники.

В 1984 році на посаду завідувачки бібліотеки-філії було призначено Тучак М.Й., яка працювала на цій посаді до 2002 року. З жовтня 2002 року дитячу бібліотеку-філію № 4 очолювала Шпіцер М.М. У 2014 естафету прийняла Хома Наталія Андріївна. Зараз бібліотечний фонд налічує близько 21 тис. примірників.

До послуг відвідувачів в бібліотеці функціонують абонемент і читальний зал з літературою з різних галузей знань, довідковими виданнями і періодикою, яка налічує 28 назв. Читачів обслуговують на належному професійному рівні працівники бібліотеки Г.С.Лико, М.М.Шпіцер.

Поруч знаходиться загальноосвітня середня школа № 9, з якою бібліотека тісно співпрацює.

************************************

26  вересня  2012 року  Стрийська МЦБС відзначила 50 - річний ювілей бібліотеки-філії №4. Святкування цієї події  - це своєрідний звіт бібліотеки перед своїми читачами – маленькими мешканцями мікрорайону по вул. Грабовецькій.  На свято завітали представники місцевої влади, депутатського корпусу,  громадські організації, вчителі та учні СШ №9, мешканці мікрорайону, бібліотечні працівники міста. Бібліотека отримала цінні подарунки.  А для малечі найцікавішим став подарунок від громадської організації «Територія життя» - виступи та конкурси, які провели клоуни.

Емоційними, щирими були виступи читачів-учнів 3-х, 5-х класів СШ №9. Лунали вірші, пісні, прислівя, в яких прославлялись книга та професія бібліотекаря.  А сценки, розіграні маленькими учасниками дійства, супроводжувались оплесками присутніх. Цікавою була розповідь зав. філією Шпіцер Марії Михайлівни про історію своєї бібліотеки, її досягнення, прагнення до позитивних змін.  Творчо, по – новому, з вогником працюють бібліотечні працівники книгозбірні: Наталія Хома, Маряна Лукач.

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
Пошук
Наші ресурси
Територія фахівця
Презентуємо ЦБС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0