Неділя, 19.05.2024, 00:04Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотеки ЦБС
Для користувача

Володимир Кепич


Володимир Кепич

         Народився Володимир Тарасович Кепич 5 квітня 1953 року в с. Нижнє Синьовидне Сколівського району. В 1957році сім’я переїхала на постійне місце проживання до міста Стрия. Закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю – автоматизовані системи керування. Працював за направленням в далекому Узбекистані до 1986 року на одному з об’єднань, спочатку в Ташкенті, а відтак в Акташі Самаркандської області.

    Від 1986 по 1988 рік викладав інформатику та обчислювальну техніку у Стрийському ВПУ № 8, школах міста, міськрайонному центрі зайнятості. Закінчив заочно аспірантуру Львівської політехніки. Знає кілька європейських мов та есперанто. Займається громадською роботою. На початку 90-х заснував групу Міжнародної Амністії «України - 3». Приймає участь в діяльності громадської організації Західно – Український центр прав людини та громадських ініціатив. На даний час – головний спеціаліст з питань внутрішньої політики міськвиконкому Стрийської міської ради.

        Бажання займатися літературною творчістю народилося ще в шкільні роки, на цей період припадають перші поетичні спроби.  Але серйозно займатися літературою почав на поч. 90-х, брав участь в «Літературній вітальні», що діяла в цей час. Пише вірші, прозу, виступає з рецензіями на твори своїх колег. 

       Володимир Кепич працює в основному в жанрі новелістики, надзвичайно малої за обсягом, але за малими картинами нерідко ховається великий світ: «Вічний Гнат», «Чаїна зграя», «Дика ружа на мурі», «Посмішка зеленого авто», «Небажана невістка». В своїх новелах він піднімає найактуальніші проблеми, чутливо відгукується на людські драми, виступає поборником щирої любові. Твори його мають свою родзинку, свій характер, вражають достовірністю образів, в них живе реальне місто з реальними людьми, подіями. 

      Автор книг «Стояв кінь у любові», «Любов на порозі вічності», «Great world symphony Orchestra: Україна».

      Володимир Кепич зробив свій вибір і вірний йому у своїй творчості. Філософія його творів сприйнятна кожній людині. Його стиль – це реалістичність, показ життя без прикрас, з емоціями, переживаннями.   

           Він так думає, тим живе і не хоче лицемірити…       

   

  

                     
     

Пошук
Наші ресурси
Територія фахівця
Презентуємо ЦБС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0