У дитячій бібліотеці - філії №4 проведено флеш-моб під гаслом "БІБЛІОТЕКА ЯКУ ЗНАЮТЬ ВСІ". Участь у заході взяли користувачі бібліотеки - учні 1-4 класів СЗШ №9 разом з батьками.
![](http://s013.radikal.ru/i322/1412/b9/d49fa5d49fb8.jpg)
З метою покращення роботи бібліотекарів та бібліотеки в цілому проведено анкетування на тему "Бібліотека для користувача та громади".
![](http://i072.radikal.ru/1412/72/21f0d9781d6b.jpg)
Читачі доповнили "Дерево побажань та пропозицій", де яблука це побажання, а листочки - пропозиції.
Цим заходом бібліотекарі Лико Галина, Хома Наталія та Шпіцер Марія підвели підсумок роботи за 2014 рік. Подякували користуачам за теплі побажання та пообіцяли реалізувати їхні пропозиції у наступному році.
![](http://s018.radikal.ru/i519/1412/ab/254546658e1f.jpg)
|