В рамках громадських слухань «Рідному місту – сучасні бібліотеки» Стрийська МЦБС взяла участь у Ярмарку можливостей, який відбувся 23 серпня 2014 року в м.Стрию на Майдані Ринок. Для Стрийської міської Централізованої бібліотечної системи це був фактично звіт перед громадою нашого міста під гаслом «БІБЛІОТЕКА - НЕ ТІЛЬКИ КНИЖКА НАПРОКАТ».
![](http://s015.radikal.ru/i332/1409/01/99466851ca15.jpg)
В організованій бібліотечній палатці мешканцям міста пропонувався роздатковий матеріал: інформаційний буклет «Сучасна бібліотека – нові послуги», пам’ятка «Бібліотеки Стрийської МЦБС – інформаційні центри громади», візитка – закладка ЦБ ім. М.Шашкевича, книжкова респект – виставка «Читайте у ХХІ столітті».
![](http://s001.radikal.ru/i195/1409/c9/a408549b4dbd.jpg)
На презентації інсталяції «Бібліотеки пропонують: новітні технології в дії» відвідувачі ярмарку ознайомилися з інноваційними послугами сучасних бібліотек м.Стрия.
Стрийська міська бібліотечна спільнота безкоштовно пропонує громаді міста: оперативний доступ до різноманітної інформації, спілкування в соц. мережах, в т.ч. скайп - зв’язок, навчання комп’ютерній грамотності, вивчення іноземної мови, реєстрацію на тестування з незалежного оцінювання освіти та електронну реєстрацію в дитячі установи тощо.
![](http://s017.radikal.ru/i417/1409/c8/697c42a0b79c.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i408/1411/9f/53ff5066f4e6.jpg)
Значимо, що наш захід проходив напередодні Дня Незалежності: бібліотечна палатка була оформлена в кольори державного прапору. Мешканці і гості міста мали змогу наочно ознайомитись з клубами за інтересами, які діють при бібліотеках, цікавими масовими заходами, проектами, програмами для різних вікових категорій.
![](http://i055.radikal.ru/1409/e4/1cb1ad4da780.jpg)
Зацікавлення викликала трансляція відеороликів «Спілкування без кордонів у стрийських бібліотеках», «Адвокація та соціальне партнерство Стрийської МЦБС», «Штрихи до портрету Шевченка» (авторська композиція в стилі реп до 200-річчя Т.Г. Шевченка).
![](http://s48.radikal.ru/i119/1409/bc/57bcfa9f7cd1.jpg)
А проведене експрес – опитування підтвердило наші сподівання: сучасні бібліотеки Стрия з своїми книжковими багатствами, висококваліфікованим персоналом, інноваційними послугами - потрібні громаді нашого міста!
![](http://s017.radikal.ru/i402/1409/c9/659530670b0a.jpg)
![](http://s015.radikal.ru/i331/1409/cb/43d5e0cd1716.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i420/1409/e5/c387391574cd.jpg)
![](http://i004.radikal.ru/1409/3f/badbb453aeed.jpg)
![](http://s016.radikal.ru/i335/1409/f0/dc05a992965a.jpg)
![](http://s04.radikal.ru/i177/1409/f1/50a5a1dbef4a.jpg)
В.Баранюк,
провідний методист Стрийської МЦБС
|