В українській мові є слова з особливим значенням: меценатство, спонсорство, благодійність. Саме такі слова відносяться до молодого, талановитого письменника, нашого земляка, дрогобиччанина Михаїла Гранда. Чудовий подарунок: роман «Завжди поруч» надійшов у фонди Стрийської міської централізованої бібліотечної системи.
Михаїл Гранд – письменник, який працює у різноманітних жанрах, включаючи сучасну прозу, детектив, трилер, фантастику. Автор 6-ти книг.
Подаровані видання чекають на читача в Центральній міській бібліотеці ім.М.Шашкевича на постійнодіючій книжковій виставці «Книга з автографом».
![](https://cdn1.radikalno.ru/uploads/2018/4/12/025858e83403be3af87dd43273dc14a7-full.jpg)
![](https://cdn1.radikalno.ru/uploads/2018/4/12/41e7f486e42c363ecfdacb4fc4d02150-full.jpg)
![](https://cdn1.radikalno.ru/uploads/2018/4/12/6ac0ed7e02bc9535d026f19536d29893-full.jpg)
|