До Дня українського кіно 8 вересня в бібліокінозалі Центральної бібліотеки ім.М.Шашкевича Стрийської МЦБС відбувся показ стрічки "Криниця для спраглих" (1965) Юрія Іллєнка з серії «Класика українського кінематографа». Перед сеансом про фільм розповіла зав. відділом обслуговування Надія Черепанин: це фільм-притча, фільм-роздум про сенс нашого життя, про брак духовності і співчуття рідним людям, рідній природі, один одному. Після показу відбулося обговорення фільму, під час якого присутні поділилися своїми враженями від побаченого.
![](http://s018.radikal.ru/i504/1709/fe/fb03a27372ec.jpg)
![](http://i057.radikal.ru/1709/04/de2beb3adbca.jpg)
![](http://s018.radikal.ru/i511/1709/b4/a06cd98abfd1.jpg)
![](http://s013.radikal.ru/i323/1709/83/fc4dce61c226.jpg)
![](http://s018.radikal.ru/i512/1709/3a/9f7dbae1fecf.jpg)
![](http://s009.radikal.ru/i310/1709/6b/04374b57f656.jpg)
![](http://s41.radikal.ru/i091/1709/a6/e84c7e59a734.jpg)
|