25 травня 2016 року в Стрийській Центральній міській дитячій бібліотеці ім.В.Стефаника відбулось урочисте відкриття мультимедійного Центру для дітей з особливими потребами "Долонька добра".
Публікація і фото з Газета "Фортуна+TV" на Facebook:
25 травня на базі Стрийської Центральної міської дитячої бібліотеки ім. В. Стефаника відбулось урочисте відкриття мультимедійного центру для дітей з особливими потребами. До цього дня працівники бібіліотеки йшли майже рік. Проект реалізовано під назвою: "Бібліотека - територія добра і милосердя" і має на меті допомагати дітям з особливими потребами інтегруватися у суспільство. Проект коштує 60 тис. грн., з яких 26 тис. надав Благодійний фонд "Рідня", а решту інші меценати. Вагому матеріальну підтримку надав голова Стрийської МО "БПП "Солідарність", генеральний директор поліграфічної фірми "Укрпол" Сергій Ковальчук. Освятив приміщення о. Тарас - голова благодійного фонду "Карітас" Стрийської єпархії УГКЦ. Відтак, діти з початкової школи №11 та дитячого садочку №6 спробували, як можна проводити вільний час у мультимедійному центрі, відпочиваючи з користю.
![](http://s019.radikal.ru/i603/1605/ea/1f0808d42501.jpg) ![](http://s42.radikal.ru/i096/1605/d4/56b1f08da6e9.jpg)
![](http://s019.radikal.ru/i601/1605/f9/8846be399aa0.jpg)
![](http://s018.radikal.ru/i505/1605/83/43eebb811c27.jpg)
![](http://s018.radikal.ru/i523/1605/51/63f322b2372f.jpg)
Ще фото на Сайті "Діловий Стрий"
|