На засіданні клубу літературно - мистецьких зустрічей «Муза» у Центральній дитячій бібліотеці ім. В. Стефаника відбулася творча зустріч з поетесою Теодорою Савчинською. Свято – зустріч розпочалось піснею – привітанням у виконанні Анни Онуфер, учениці школи №6.
Життєвий і творчий шлях поетеси діти доповнювали читанням віршів із різних збірок. Користувачі висловили подяку п. Теодорі за її творчість словесно та квітами.
![](http://s004.radikal.ru/i205/1509/5a/84f393dd9811.jpg)
![](http://i072.radikal.ru/1509/a4/8a3435a723a2.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i422/1509/4d/2bf472dce431.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i438/1509/b7/8970b0bba3cb.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i400/1509/bd/a58677a4b143.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i431/1509/23/78df51d8f0ae.jpg)
Теодора Петрівна подарувала бібліотеці книги «Вітражі» і «Свята земля».
![](http://s019.radikal.ru/i624/1509/4f/572a848f1d94.jpg)
А бібліотека – квіткову композицію.
![](http://s016.radikal.ru/i334/1509/48/74ae26085d7e.jpg)
|