Цьогорічні лауреати Благодійного фонду Віктора Романюка
![](https://3.bp.blogspot.com/-PBx0WvF_5Xk/W8Xi4VeNOZI/AAAAAAAACRY/46VHuT7psN86KMctw0zan77ZiSxbhqAygCLcBGAs/s400/DSC05977.JPG)
В читальному залі відбулося засідання БФ Віктора Романюка.
Номінантами фонду в галузі літератури за 2018 рік стали - провідний методист Стрийської МЦБС - Валентина Баранюк за біобібліографічний покажчик "Віктор Романюк" та письменник - Микола Іванович за книгу "Діаріуш або записки екстреміста". Лауреатам були вручені дипломи та грошова винагорода.
![](https://2.bp.blogspot.com/-ihW9qe3R9G8/W8XnMVaz9jI/AAAAAAAACRo/cjvNTuPZUBQosKRC6Lb7RUYoWHq0AKpqgCEwYBhgL/s400/DSC05871.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-CsWzbb23Rn0/W8Xnm1wvSAI/AAAAAAAACRw/x0qMqbjCE784Hhbn06WRRk-m3U_lZ524gCLcBGAs/s400/DSC05908.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-wShA3WTP-Ig/W8XnskoRE5I/AAAAAAAACR0/n05QjJrnOcYvuXMoEbvlgh4fgNN-kTkVwCLcBGAs/s400/DSC05912.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-HrRwL_hQpvA/W8Xn_gJ70HI/AAAAAAAACSA/suTSTBA9NuE3Gwe1Ol_Bo-QueUZCNDN1QCEwYBhgL/s400/DSC05927.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-Je7voWcBpEo/W8XoMDhdA4I/AAAAAAAACSE/5FkQTJe9icU7DSO64pHvC_sySZl9EwMwACLcBGAs/s400/DSC05943.JPG)
![](https://4.bp.blogspot.com/-NEa811def_k/W8Xo7gYAnsI/AAAAAAAACSM/gQcFTR0t48kH_OsmQeP951qWgWK4Z_l0gCLcBGAs/s400/DSC05951.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-X_FzXvJbp5E/W8XpB4dB3dI/AAAAAAAACSQ/oA61EMa8P7MDNYRAXikWtAPR0QGkEcpegCLcBGAs/s400/DSC05955.JPG)
![](https://3.bp.blogspot.com/-pyh9psdKYN8/W8XpH2_he9I/AAAAAAAACSU/kEjvHIUkcaA05Lt_ChMy7ZSsQs-5y3BuQCLcBGAs/s400/DSC05959.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-T5sqA8BLG3k/W8XpNFPtJBI/AAAAAAAACSc/l2Y04855x0wUx-0ck6w3LzpoQgT8nUz2QCLcBGAs/s400/DSC05968.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-fYlxZROug6A/W8XpUstgLZI/AAAAAAAACSk/Pr6YUZDfsKg4Log9jo55d0wxHWsTpilLwCLcBGAs/s400/DSC05972.JPG)
![](https://3.bp.blogspot.com/-1wrGEfH3s8E/W8XpsPdTtCI/AAAAAAAACS0/g3IOnI-3zOsviALP8KWePLPYjEkHytckACEwYBhgL/s400/DSC05981.JPG)
|