І знову в гостях у центральної бібліотеки ім. М.Шашкевича львівська письменниця, прозаїк, авторка жіночих романів - Людмила Когут. Її книги зачитують, вони користуються популярністю у читачів і тому зустрічі з нею чекають з нетерпінням. Адже теми, які розкриваються в цих книжках вічні, як світ - кохання і зрада, людські взаємини і переживання, пошук істини у нашому непростому житті, заробітчанство. Головні герої - це прості люди, які живуть поруч, зі складними долями, сімейними драмами, родинними таємницями.
![](http://s020.radikal.ru/i706/1510/fc/8fc88870df7d.jpg)
Людмила Когут закохана у поезію і тому майже кожен її твір містить поетичні рядки. Це стало її особливою манерою і що важливо, авторка дуже гармонійно може поєднати прозу із віршами, вони стають яскравим доповненням до її оповідань чи романів.
Цікаво було почути про нову книгу, над якою працює письменниця. Тема знову болюча і зворушлива: про долю безхатченка, про людські стосунки.
![](http://s019.radikal.ru/i627/1510/59/7997c70ff881.jpg)
Письменниця Людмила Когут та директор Стрийської МЦБС Людмила Яремко
![](http://s018.radikal.ru/i513/1510/10/fb492dd51d12.jpg)
![](http://s019.radikal.ru/i601/1510/ae/f71153ec452a.jpg)
|