Під такою назвою 16 листопада в Центральній міській бібліотеці ім.М.Шашкевича пройшов тренінг з інформаційної безпеки, який провела Дідич Уляна (ГО "Справа громад" ).
![](https://c.radikal.ru/c29/2011/82/d9bf29f71ff4.jpg)
Тема дуже актуальна! Під час карантину особливо активізувалися інтернет-злочинці, кількість шахрайств збільшилася в рази. В ході тренінгу були розглянуті такі теми:
- поширені типи шахрайств
- захист персональних даних
- фейки і маніпуляції
- безпека банківських даних, облікових записів і паролів
- принципи поведінки в мережі
![](https://d.radikal.ru/d22/2011/f2/1e38a1f0430e.jpg)
![](https://d.radikal.ru/d17/2011/88/f0e5029c6cb0.jpg)
![](https://b.radikal.ru/b12/2011/89/7269fc1a2476.jpg)
|