Підтримайте українські фільми переглядом!
З 1 березня по 30 квітня в Україні проходить перший кіноклубний фестиваль «Нове українське кіно», який запрошує глядачів на безкоштовні покази найкращих українських стрічок сезону. Фестиваль організовано компанією «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. В програмі фестивалю 7 сучасних українських кінострічок, які були показані на міжнародних кінофестивалях світу.
В Бібліокінозалі Центральної міської бібліотеки ім.М.Шашкевича Стрийської МЦБС 20 березня 2019 р. о 15.00 год. відбудеться показ одного фільму з програми - мелодрами "Стрімголов" Марини Степанської.
Вхід вільний
![](https://b.radikal.ru/b05/1903/c6/4f7bfbc652b3.jpg)
|