![](https://a.radikal.ru/a23/1912/29/736d4c86e661.jpg)
12 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права в Центральній міській бібліотеці ім.М.Шашкевича Стрийської МЦБС працював правовий навігатор «Молодь і право: законодавство, яке мене захищає» за участю старших інспекторів Стрийського відділу поліції О.Марценюк та Н.Хомин.
![](https://c.radikal.ru/c37/1912/68/d217ef07db8c.jpg)
Правова навігація відбувалась за допомогою вікторини «Право в запитаннях та відповідях» для учнів ЗОСШ № 6, показу відеоролика про булінг, демонстрації 2-буктрейлерів за книгами О.Печорної «Грішниця» та С.Талан «Коли ти поруч». Зацікавлення дітей викликала правова бесіда – розповідь старшого інспекторі поліції О.Марцинюк про права і обов’язки підлітків та відповідальність за свої вчинки.
![](https://a.radikal.ru/a23/1912/df/141327586c8f.jpg)
![](https://b.radikal.ru/b10/1912/81/ef9bb73bba5e.jpg)
Цікавою була інформація про те, до кого звертатись по допомогу в разі конфліктних ситуацій, домашнього насилля, непорозумінь з однокласниками, важких моментів свого життя. Захід носив виховний характер і ознайомив юнацтво з такими поняттями як законодавство, конституція, кодекс, суд, покарання та ін.
![](https://a.radikal.ru/a37/1912/1c/e29c45a35331.jpg)
![](https://b.radikal.ru/b42/1912/19/aa1ec0210910.jpg)
![](https://a.radikal.ru/a37/1912/f6/e12acdd964fd.jpg)
![](https://a.radikal.ru/a08/1912/f5/55c491772d33.jpg)
![](https://c.radikal.ru/c43/1912/de/9d5a6bfa70a6.jpg)
![](https://d.radikal.ru/d34/1912/82/6e0a7fcee8ae.jpg)
|