5 червня 2014 року в приміщенні ЦБ ім.М.Шашкевича відбулась прем’єра книги "Рікою пам'яті" Василя Шпіцера - нашого земляка, голови Львівської міської ради та міськвиконкому в 1990 – 1994 роках, громадського діяча, літературного мемуариста, лауреата премії ім. Р.Федоріва.
Прем’єра зібрала творчу інтелігенцію міста. Серед виступаючих: заслужений працівник культури України, депутат Верховної Ради України першого демократичного скликання, голова Стрийського відділення Національної спілки письменників України та Літературно-мистецького об’єднання «Хвилі Стрия» Віктор Романюк, заступник міського голови Т.Гайдукевич, директор Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» Г.Верес, голова громадської організації КУНу М.Магас, голова Братства шанувальників Т.Г.Шевченка Я.Михайлюк, однокласники письменника.
![](http://s020.radikal.ru/i713/1406/0e/f09d07fb1f96.jpg)
![](http://i031.radikal.ru/1406/1c/917561dac3c7.jpg)
![](http://s58.radikal.ru/i162/1406/41/d977c5f7aee4.jpg)
Глибоко професійним, щирим був огляд творчого доробку В.Шпіцера, зроблений зав.відділом обслуговування центральної бібліотеки Н. Черепанин. А майстерність ведення прем’єри директором МЦБС Людмили Яремко перетворила її в креативний, творчий діалог. Окрасою заходу стали виступи молодих користувачів – студентів аграрного коледжу Івана Гуменчука та Канінець Наталії, які аккапельно виконали українські пісні: «Пісня про Стрий», «Журавлина доля», «Господи, помилуй нас».
![](http://i031.radikal.ru/1406/d3/33b3e56b193f.jpg)
![](http://i017.radikal.ru/1406/55/19250b2be562.jpg)
|