«Рідному місту - сучасні бібліотеки» - таку назву мав круглий стіл, який відбувся 25 вересня 2014 року в Стрийській МЦБС. Це заключний етап громадських слухань, які проходять в публічних бібліотеках Львівщини.
![](http://s017.radikal.ru/i404/1410/7a/823dffeb1560.jpg)
Серед учасників круглого столу: заступник голови міста Гайдукевич Т.І., начальник відділу культури Стрийського міськвиконкому Бойко Б.І., депутат Стрийської міської ради Брик І.Б., представники ЗМІ – заступник редактора часопису «Гомін волі» Любов Тиченко, журналіст і ведучий відео новин ТРК «ЛАН» Микола Бойків, журналіст рекламно – інформаційної газети «Фортуна» Наталія Карпенкова, представник радіомовлення міста Любов Левицька, а також представники громадських організацій та об’єднань, освітніх установ міста Стрия. Модератором зустрічі була провідний методист Стрийської МЦБС Валентина Баранюк.
![](http://s014.radikal.ru/i326/1410/b7/b9dc71a5126a.jpg)
![](http://i003.radikal.ru/1410/50/43b8de1dec63.jpg)
Під час дискусії обговорювався ряд важливих питань і проблем. Серед яких: як працює стратегія єдності «Бібліотека – Влада – Громада», як зробити бібліотеку «видимою» для читача, громадськості, владних структур, роль депутатського корпусу.
![](http://s14.radikal.ru/i187/1410/31/951278411001.jpg)
На круглому столі йшла конструктивна розмова про успіхи, проблеми, нові ідеї, прагнення бібліотечної спільноти Стрийської МЦБС.
Цікавим був конкурс постерів «Бібліотека – це круто!», ідею якого стрийські бібліотекарі запозичили на київському семінарі.
![](http://s008.radikal.ru/i303/1410/3e/6d705e171370.jpg)
![](http://s61.radikal.ru/i171/1410/b4/404d55343a6b.jpg)
Постер дитячої бібліотеки - філії № 6
![](http://s012.radikal.ru/i320/1410/d3/3283718d7073.jpg)
Постер бібліотеки - філії № 3
![](http://s019.radikal.ru/i644/1410/1d/621030d61c90.jpg)
Постер бібліотеки - філії № 2
![](http://s013.radikal.ru/i324/1410/f0/2bc11769ddfc.jpg)
Постер дитячої бібліотеки - філії № 4
![](http://s015.radikal.ru/i332/1410/cd/9eb8ca4f70af.jpg)
Постер центральної дитячої бібліотеки ім.В.Стефаника
Найбільше голосів набрав постер дитячої бібліотеки ім. Василя Стефаника. Переможець і учасники цього конкурсу отримали символічні та потрібні для роботи з читачами призи - канцтовари.
Підсумки цієї зустрічі підвела директор Стрийської МЦБС Людмила Яремко, яка розповіла про самовіддану працю колективу та на конкретних фактах довела, що публічні бібліотеки міста є життєво важливим інформаційним ресурсом місцевої громади.
![](http://s015.radikal.ru/i332/1410/39/ce765e21dbdb.jpg)
![](http://s44.radikal.ru/i104/1410/16/22935c688ebe.jpg)
На заході також була представлена чергова виставка проекту «Бібліовікно – світ інформації» у вітрині Центральної бібліотеки ім. М. Шашкевича з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек – «Єднаймося навколо книги».
Додатково про круглий стіл можна прочитати на сайті інформаційно-рекламної газети «Фортуна» та переглянути відео Стрийської телерадіокомпанії "ЛАН". Зв’язки з мас - медіа – одна з форм популяризації діяльності бібліотек Стрийської МЦБС.
|