На відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка дитячі бібліотеки міста Стрия взяли активну участь у Всеукраїнському фотоконкурсі "map-Ukraine Шевченкіана".
В нашому місті є 2 памятника Великому Кобзарю.
![](http://s019.radikal.ru/i632/1410/79/70acdcc0c1bc.jpg)
На тлі памятників відбулась фотосесія користувачів, які читали твори Тараса Шевченка, співали пісні та надано було короткий дайджест про історію створення памятників.
Монументи у світлинах
![](http://s020.radikal.ru/i700/1410/39/eae57cb862f1.jpg)
![](http://i066.radikal.ru/1410/d5/d1560874ca08.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i441/1410/b1/d46050219567.jpg)
![](http://i021.radikal.ru/1410/dc/850c58cfe9a8.jpg)
![](http://s020.radikal.ru/i705/1410/cd/29adfd5a773d.jpg)
![](http://i004.radikal.ru/1410/50/a3adf12c8114.jpg)
![](http://s019.radikal.ru/i616/1410/d8/a23e3c8bf2f5.jpg)
![](http://s020.radikal.ru/i703/1410/02/aaa6b7032b4f.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i415/1410/5e/2feab7a55ed6.jpg)
![](http://s017.radikal.ru/i440/1410/77/5d2fd8fa3462.jpg)
![](http://s016.radikal.ru/i334/1410/40/eca5bed51cf3.jpg)
![](http://i008.radikal.ru/1410/fe/dbb7298ddce6.jpg)
|