Для користувачів ЦДБ ім. Стефаника у читальному залі відділу 5-9кл. оформлено та презентується виставка-панорама "Духовні цінності української книги"
![](https://2.bp.blogspot.com/-_QLYF6TNAD8/WenvJnK78VI/AAAAAAAABYQ/RjhLm2NLUKsBPhcywWO5nnLWIxXI7dSKACKgBGAs/s320/IMG_20171019_165151.jpg)
Ідея проведення Свята української книжки запропонована була 85 років тому в Галичині товариством «Просвіта». Відтоді це свято щорічно відбувалося до 1940 року. В 1992 році Львівська обласна бібліотека для дітей разом з товариством «Просвіта» поновили призабуте Свято української книги.
![](https://1.bp.blogspot.com/-XjsZISAOxOg/WenvJplk__I/AAAAAAAABYQ/IGRS_pULXZojayP7q-nBdFXUoBvfpyzpwCKgBGAs/s320/IMG_20171019_160027.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-klm1PQZEOsQ/Wen4rvMuuKI/AAAAAAAABYo/cTIX8uiqYjEM2c2VBCRMetS8p_TqjvaYACKgBGAs/s320/IMG_20171020_162121.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-PrsohhIfllM/WenvJgwmZfI/AAAAAAAABYQ/NSDAGmDNpEMK8GdMaP-vqtRXNXNcyIwRgCKgBGAs/s320/IMG_20171019_154036.jpg)
На абонементі стартують Книги-ювіляри - 2017року.
![](https://4.bp.blogspot.com/-6jrMcF9_vd0/WenvJulS2FI/AAAAAAAABYQ/ptwL9rv-URk7T3LVzTGggpmjPyi_GIFrACKgBGAs/s320/IMG_20171019_112850.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-qjFLmGjq84s/WenvJrJiDxI/AAAAAAAABYQ/RgtBbTaheDQm4KF4MmnWpUcwpvbAKgCCACKgBGAs/s320/IMG_20171019_112659.jpg)
|