20 травня в Центральній бібліотеці ім.М.Шашкевича відбулася презентація книжки "Свою Україну любіть. Йосип Гошуляк: до тебе в пісні лину, рідний краю" за участю автора - упорядника Марти Онуфрів (Канада).
![](http://s017.radikal.ru/i431/1505/d4/19540d0b1944.jpg)
Книга "Свою Україну любіть" - про непростий творчий шлях відомого оперного й камерного співака з Канади Йосипа Гошуляка (нар. 1922 р.), його хвилюючі зустрічі з рідним краєм, відомими культурними діячами, вдячним українським слухачем. Вміщено також репортажі, відгуки, рецензії на культурні заходи за безпосередньою чи опосередкованою його участю.
![](http://s58.radikal.ru/i162/1505/cd/cf44bab06d16.jpg)
Зустріч відкрила директор Стрийської міської централізованої бібліотечної системи Людмила Яремко
![](http://s017.radikal.ru/i443/1505/db/548818457177.jpg)
Завідувачка відділом обслуговування Центральної бібліотеки ім.М.Шашкевича Надія Черепанин представила пані Марту Онуфрів - журналіста, громадську діячку, автора багатьох статей, спогадів, листів, вміщених у книзі.
Пані Марта Онуфрів - автор-упорядник книги "Свою Україну любіть. Йосип Гошуляк: до тебе в пісні лину, рідний краю". Вона не тільки дружина Йосипа Гошуляка, разом вони унікальний творчий дует в українській діаспорі, завдяки якому співак пропагує музичне мистецтво, українську культуру, пісню, мову в світі.
![](http://s50.radikal.ru/i127/1505/27/7a0c545d857e.jpg)
На заході були присутні заступник мера міста Стрия Т.Гайдукевич, начальник відділу культури стрийського міськвиконкому Б.Бойко, письменники, працівники культури, читачі, представники ЗМІ.
![](http://s58.radikal.ru/i162/1505/55/ab21d07ddc0d.jpg)
Уляна Молчко, музикознавець, педагог-піаніст, доцент кафедри музикознавства та фортепіано Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка розповіла про відвідини Йосипом Гошуляком м.Стрия, про листування з відомим оперним вокалістом.
![](http://s019.radikal.ru/i634/1505/33/a784cebcd19c.jpg)
Свої враження про книгу висловили: Віктор Романюк - заслужений працівник культури, Голова Стрийського відділення НСПУ, поет, публіцист;
![](http://s014.radikal.ru/i329/1505/41/e4c25ad70ff2.jpg)
Тарас Микитка - диригент, режисер, народний артист України;
![](http://s020.radikal.ru/i716/1505/ac/07adb8de85bd.jpg)
Лідія Ковальська - просвітянка, громадська діячка;
![](http://s50.radikal.ru/i127/1505/09/5abc824c3dc6.jpg)
Любомир Франків - письменник, член Стрийського відділення НСПУ.
![](http://s017.radikal.ru/i425/1505/ce/7fc85533eac7.jpg)
Концертмейстер Білик М.
![](http://s017.radikal.ru/i426/1505/1b/d8b64290c9d8.jpg)
Окрасою заходу стали музичні твори у виконанні Радевича А. та скрипаля-віртуоза Євгена Сов'яка.
![](http://s019.radikal.ru/i631/1505/84/654e53e49fb2.jpg)
![](http://s020.radikal.ru/i703/1505/a1/43301cc4482c.jpg)
|