Одним із багатьох напрямків діяльності Центральної дитячої бібліотеки ім. В. Стефаника є робота з обдарованими дітьми. Виявлення, відбір юних талантів та створення необхідних умов для їхнього розвитку – мета клубу «Муза», який діє в бібліотеці і має літературно – мистецьке спрямування.
![](http://s018.radikal.ru/i509/1611/c4/4334a32fb526.jpg)
Пан Михайло Золотуха – гість чергового засідання клубу літературно – мистецьких зустрічей «Муза» завітав зі своїми вихованцями, учнями класу вокалу музичної школи ім. О. Нижанківського. Юні вокалісти – справжні артисти, розкуті і творчі. Відкрила захід Шоробура Христина учениця ЗОШ№8 піснею «Бабуся». Баб’як Микола виконав пісню «Гей, соколи». Якимець Богдан – «Мамина молитва», Островська Ліля ЗОШ№11 – «Вишиванка», Ясінь Віктор – «Україно», Андрій Свідзінський запалив своєю піснею «Поцілунок» весь зал, і цілий виступ не стихали оплески.
Михайло Михайлович закликав глядачів розвивати свої таланти. А тих, хто себе ще не знайшов – віри у себе, впевненості у власні сили. Прикрасою заходу стала книжкова виставка «Лети, моя пісне». На завершення прозвучала пісня – дарунок у виконанні М.М. Золотухи «Стежина».
![](http://s019.radikal.ru/i638/1611/f4/69fc4f2ecf5e.jpg) ![](http://s018.radikal.ru/i516/1611/60/f22db9780932.jpg)
|