![](https://a.radikal.ru/a39/2106/04/aab682b0771a.jpg)
Цьогоріч, 14 червня Стрийщина відзначала 130-річчя від дня народження видатного діяча українського національного визвольного руху ХХ століття, першого голови ОУН, командира Січових Стрільців, полковника Армії УНР – Євгена Коновальця. Він присвятив своє життя утвердженню ідеї незалежної України і став прикладом самовідданої боротьби і патріотизму. Окрім цього, 2021 рік на Стрийщині проголошено роком Євгена Коновальця.
Сьогодні, 23 червня у читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. М. Шашкевича відбувся вечір історичної пам’яті «Нескорені: Євген Коновалець». На зустріч був запрошений голова Стрийської районної організації Конгресу Українських Націоналістів, головний редактор часопису «Заграва» Микола Магас, який у своєму виступі наголосив, що сучасні українці, особливо молодь, мають брати приклад з тих, хто віддавав життя в боротьбі за Україну. Приклад єдності дає Організація Українських Націоналістів. На завершення заходу присутніми був виконаний Гімн ОУН.
![](https://a.radikal.ru/a26/2106/a2/bc4ec02b07ea.jpg)
![](https://c.radikal.ru/c09/2106/b1/6a7d8810ef61.jpg)
![](https://a.radikal.ru/a05/2106/b7/427acf9fd040.jpg)
![](https://d.radikal.ru/d15/2106/5c/f98e9437b655.jpg)
![](https://d.radikal.ru/d17/2106/57/82da49d02b7c.jpg)
![](https://d.radikal.ru/d27/2106/ec/ebc770880e90.jpg)
![](https://c.radikal.ru/c43/2106/b8/216612168cb3.jpg)
![](https://a.radikal.ru/a21/2106/28/bea2a0857d89.jpg) ![](https://b.radikal.ru/b04/2106/5e/73e2983033fd.jpg)
|